Harmonogram "Turnieju o Czarny Kamień ŚKC"

Nadszedł czas na opublikowanie harmonogramu "Turnieju o Czarny Kamień ŚKC" - można go znaleźć TUTAJ..

Pierwszego dnia drużyny rywalizować będą w rozlosowanych grupach, zaś od drugiego dnia rywalizacja przebiegać będzie już na podstawie łączonej tabeli.

Informujemy także, że na prośbę ekipy Miedziane Przyciski z powodów logistycznych doszło do zamiany drużyn Miedziane Przyciski oraz HaloNet w grupach A i B. Zamiana została zaakceptowana przez organizatorów po wyrażeniu zgody na zmianę przeciwników przez drużyny które miały rywalizować z w/w w pierwszej kolejce spotkań.

Rozlosowano grupy Turnieju o Czarny Kamień ŚKC

Grupy Turnieju o Czarny Kamień ŚKC zostały rozlosowane! W pierwsze kolejce spotkań drużyny zagrają w parach jakie skojarzył los w grupach: 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9-10. Pierwszy dzień zostanie rozegrany według klucza ABA CBC, dokładne godziny rozgrywania poszczególnych kolejek zaprezentujemy wkrótce.

Wynik losowania grup można pobrać TUTAJ.

Patronat honorowy Prezydenta Miasta Katowice

Miło nam poinformować że patronat honorowy nad Turniejem o Czarny Kamień ŚKC zgodził się objąć Prezydent Miasta Katowice - Piotr Uszok.

Miasto Katowice przez 10 lat nieustannie wspiera ŚKC w jego codziennej działalności, za co serdecznie dziękujemy, a patronat Pana Prezydenta nad turniejem z okazji X - lecia ŚKC jest dla nas dużą nobilitacją.

Wpisowe

Po ogłoszeniu listy drużyn czas na informacje dotyczące opłaty startowej.

Opłatę startową w wysokości 400zł drużyna powinna wpłacić do dnia 02.04.2013 (wtorek) na podane poniżej konto Śląskiego Klubu Curlingowego:

VOLKSWAGEN BANK DIRECT
Nr konta: 84 2130 0004 2001 0286 2019 0001

wraz z opisem : " NAZWA DRUŻYNY - opłata startowa w turnieju O Czarny Kamień ŚKC"

Opłata startowa obejmuje:

- start drużyny w turnieju

- wejściówki dla 4 członków drużyny na imprezę turniejową w dniu 26.04.2013

Jeśli drużyna składa się z większej ilości zawodników będzie istniała możliwość wykupienia w biurze zawodów dodatkowej wejściówki na imprezę w cenie 50zł/osobę.

 

Lista startujących drużyn

W dniu wczorajszym minął termin zgłaszania drużyn do turnieju "O Czarny Kamień ŚKC". Mamy przyjemność poinformować że turniej zostanie rozegrany z udziałem maksymalnie możliwej ilości drużyn, czyli 30 ekip. Pełna lista przyjętych drużyn dostępna jest w zakładce "Drużyny".