Ruda Sopocka triumfatorem II Turnieju o Czarny Kamień ŚKC - Black Stone Trophy 2014

Koalicja curlerów klubów Wa ku'ta Sopot i RKC Curlik Ruda Śląska zwyciężyła w II Turnieju o Czarny Kamień ŚKC. Drużyna Ruda Sopocka pokonała w finale ubiegłorocznych zwycięzców ŚKC Marlex Team 6:1. Trzecie miejsce dla świeżo upieczonych Mistrzyń Polski AZS Rozbitki Gliwice.

Gratulujemy!!!

 

Impreza turniejowa - informacje!!!

Na oficjalne "party" II Turnieju o Czarny Kamień ŚKC - Black Stone Trophy 2014 zapraszamy w piątek 25.04 po zakończeniu wieczornych meczów czyli od 21:00.
Miejscem imprezy będzie Restauracja "sitg" na Nikiszowcu :
http://www.sitgrestauracja.com/#!contact-us
W programie m.in.:
- "coś na ząb"
- pierwsze piwko za free
- parkiet otwarty dla odważnych i szalonych - DJ gwarantowany

Uwaga! Każda z drużyn otrzymuje 4 zaproszenia na imprezę dla 4 członków ekipy, jeśli planowane są osoby dodatkowe koszt wykupienia zaproszenia wynosi 50zł/osoby. Zaproszenia do nabycia w piątek biurze zawodów, ale informacja o dodatkowych osobach powinna być przekazana mailowo pod adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do wtorku 22.04.

Oficjalny plakat II Turnieju o Czarny kamień ŚKC - Black STone Trophy 2014

Miło nam zaprezentować oficjalny plakat II Turnieju o Czarny Kamień ŚKC - Black Stone Trophy 2014.

UWAGA! Zmiana na liście startowej turnieju!

Informujemy, że jedna z drużyn - AZS Pałer Rendżers musiała wycofać się z turnieju, a jej miejsce zajeła pierwsza na liście drużyna rezerwowa "Mordercza Opona" skip Bartosz Łobaza. Zmiany już zostały naniesione na harmonogram i w grupach turnieju. Do pobrania na stronie.

Black Stone Beer czeka na najlepszych!

Prima Aprilis za nami, a my ujawniamy pierwszą niespodziankę dotyczącą zbliżającego się dużymi krokami II Turnieju o Czarny Kamień ŚKC - Black Stone Trophy 2014.

Jak się okazało, wśród braci curlerskiej ŚKC mamy zacny ród Zgoła o talentach browarniczych i za jego to przyczyną powstał w domowym browarze Zgoła wyjątkowy złoty trunek, którego smak i aromat na pewno będą mogły poznać najlepsze trzy drużyny Turnieju, a może i ktoś więcej jeśli będzie chętny...

Specjalnie na II Turniej o Czarny Kamień ŚKC uwarzone zostało "Black Stone Beer" w dwóch wersjach: Canadian Blonde oraz Brown Ale :)

Smakosze - przybywajcie!!!