Black Stone Trophy 2016 - Zaproszenie / Invitation

Śląski Klub Curlingowy zaprasza po raz czwarty curlerki i curlerów na turniej do Katowic. Jak w poprzednich edycjach nagrodą główną turnieju będzie wykonany z węgla Czarny Kamień ŚKC, a nowością w tym roku jest pula nagród pienięznych dla najlepszych drużyn w turnieju. Nie zabraknie też tradycyjnie okazji do wspólnej zabawy poza lodem - PRZYBYWAJCIE! :)

Silesian Curling Club invites all curling friends to Katowice for Black Stone Trophy 2016. As in previous years the main trophy in our tournament is unique Black Stone made of coal, but we have also novelty this year - money prizes for best three teams. There will be also opportunity of great fun off the ice - LET'S MEET IN KATOWICE! :)TERMIN / DATE: 22-24.04.2016
MIEJSCE / PLACE: Katowice, Lodowisko "Jantor"/ Katowice, "Jantor" Ice Rink
ILOŚĆ DRUŻYN / TEAMS: 30
ZGŁOSZENIA / APPLICATIONS: Mailowo do 1 marca 2016 / By e-mail till 1st of March
MAIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
WPISOWE / ENTRY FEE: 600 PLN / 150 EUR
- 5 meczy gwarantowanych ( 6 dla czołowej dzisiątki) / 5 games guaranteed (6 for best 10 teams)
- Wyjątkowy system gier / Unique system of play
- Impreza turniejowa w piątkowy wieczór / Tournament party on friday evening
- Nagrody pieniężne / Money Prizes:
1 miejsce / 1st place 1500 PLN
2 miejsce / 2nd place 900 PLN
3 miejsce / 3rd place 600 PLN

Ruda Sopocka po raz drugi!!!

W zakończonym dziś III Turnieju o Czarny Kamień ŚKC - Black Stone Trophy 2015 triumfowała drużyna "Ruda Sopocka",w składzie: Maciej Cesarz, Borys Jasiecki, Krzysztof Domin, Adam Sterczewski, która pokonała w finale ekipę KS Warszowice "Curlusy Baniate". To juz drugi Czarny Kamień zdobyty przez tą drużynę! Gratulujemy!

Oficjalny plakat III Turnieju o Czarny Kamień ŚK / Official poster of Black Stone Trophy 2015

Przedstawiamy oficjalny plakat III Turnieju o Czarny Kamień ŚKC - Black Stone Trophy 2015 :)

Znamy grupy i harmonogram III Turnieju o Czarny Kamień ŚKC - Black Stone Trophy 2015

Miło nam poinformować, że wylosowane zostały składy grup trzeciej edycji naszego turnieju. Losowanie nadzorowała komisja w składzie K. Beck i K. Bąk a pary pierwszej kolejki skojarzyli dokonujący losowania Ania i Adam Beck (w akcji na fotkach poniżej). Hitem pierwszej kolejki będzie spotkanie ubiegłorocznych finalistów Ruda Sopocka vs ŚKC Marlex Team.

Pliki pdf do pobrania: Składy grup / Groups oraz Harmonogram / Time schedule

   

 

Lista startowa III Turnieju o Czarny Kamień ŚKC - Black Stone Trophy 2015

Drodzy Curlerzy!

28.02.2015 minął termin zgłoszeń do trzeciej edycji Turnieju o Czarny Kamień ŚKC - Black Stone Trophy 2015. W tym roku zgłosiła się rekordowa liczba drużyn co nas bardzo cieszy, ale z tego też powodu nie wszyscy mogli znaleźć się na liście startowej turnieju... co nas nie cieszy. Drużynom, które nie znalazły się na liście dziękujemy za tegoroczne zgłoszenie i zapraszamy za rok.

Listę startową można znaleźć w zakładce "Drużyny" lub pobrać TUTAJ

Drużyny, które zagrają w turnieju prosimy o wpłatę wpisowego w wysokości 500zł. do dnia 17.03.2015r. na konto Śląskiego Klubu Curlingowego:

VOLKSWAGEN BANK DIRECT

Nr konta: 84 2130 0004 2001 0286 2019 0001

z opisem w tytule: "Wpisowe do III Turnieju o Czarny Kamień ŚKC - Nazwa drużyny"