KKC Krakofsky zwycięzcą IV Turnieju o Czarny Kamień ŚKC - Black Stone Trophy 2016

Drużyna KKC Krakofsky Kraków zwycięzyła w IV Turnieju o Czarny Kamień ŚKC! W finale krakowianie pokonali ŚKC Kretes Katowice skip K.Bak 5:1. Gratulujemy!!!

Plakat IV Turnieju o Czarny Kamień ŚKC / Official poster of Black Stone Trophy 2016

Nadszedł czas na prezentację oficjalnego plakatu IV Turnieju o Czarny Kamień ŚKC :)

---------------------------------------------------

It's time for the presentation of the official poster Black Stone Trophy 2016 :)

 

Grupy i Harmonogram / Groups & Schedule UPDATE 29.03.2016

Znamy już wyniki losowania i harmonogram IV Turnieju o Czarny Kamień ŚKC. Pliki można pobrać z linków poniżej:

GRUPY 2016

HARMONOGRAM 2016

-----------------------------

We know the groups and schedule of Black Stone Trophy 2016. PDF file to download:

GROUPS 2016

SCHEDULE 2016

 

Wpisowe

W zwiazku z pojawiajacymi sie pytaniami o numer konta, przypominamy:

Przyjęte drużyny powinny opłacić wpisowe w wysokości 600 zł. na konto klubowe ŚKC do dnia 17.03.2016.
Numer konta: 84 2130 0004 2001 0286 2019 0001
Opis przelewu: "Wpisowe do BST 2016 - Nazwa drużyny"

 

Drużyny 2016 / Teams 2016

Miło nam zaprezentować listę drużyn przyjętych do IV Turnieju o Czarny Kamień ŚKC - Black Stone Trophy 2016.

Below you can find official list of the teams confirmed to Black Stone Trophy 2016.

Plik PDF - PDF FILE

 

Black Stone Trophy 2016 - Lista Drużyn / Teams
     
1 MCC Kubaq Warszawa M. Kubak
2 MCC Stolarek Warszawa R. Stolarek
3 POS 30sth Łódź Ł. Janczar
4 POS Kamyczek Łódź A. Walczak
5 AZS Ice Rockets Gliwice J. Kowalczyk
6 Słowacja I (SVK) D. Matulova
7 Słowacja II (SVK) P. Pitonak
8 Słowacja III (SVK) L. Orokocka
9 LastMinut W. Ząbczyk
10 CC Zug (SUI) T. Haindl
11 TKC Zabójczy Kwartet Toruń B. Jakubowski
12 Curlusy Baniate Warszowice M. Gawlas
13 MCC Nox Warszawa K. Kowalski
14 MCC Plan B Warszawa P. Burlewicz
15 ŚKC Marlex Katowice T. Zioło
16 Albatros Trentino (ITA) S. Deflorian
17 MCC Bez Endu Warszawa K. Gęśla
18 ŚKC Kretes Katowice K. Bąk
19 ŚKC Wataha Katowice G. Wilczek-Zgoła
20 Rudos (BLR) N. Rudnitskaya
21 KKC Krakofsky Kraków K. Kawecki
22 KKC Trzy Kropki Kraków U. Biernacka
23 KKC First Aid Kraków K. Startek
24 KKC Mistral Kraków M. Chudziński
25 KKC Vector Kraków K. Subik
26 Softclub (BLR) A. Yurkevich
27 Sopot Południe B. Łobaza
28 Ruda Sopocka A. Sterczewski
29 Północ - Południe K. Beck
30 CKO Butnskala (SLO)

D. Stonic